Öğretmen Kadromuz

   
Murat ŞEHİR
Koordinatör /Anayasa Ders Öğretmeni
İletişim : murathoca@diyarbakirkpss.com

Yediiklim Diyarbakır dershanesinde koordinatör olarak görev yapmakta TÜRKİYE çapında reyonda satılan 6 farklı yayınevinde farklı eserleri bulunmaktadır. 2007 yılında YEDİKLİM yayınlarının seri editörlüğünü yapmıştır. American Newport University eğitim psikolojisi alanında yüksek lisans yapmış olup ''Eğitimde risk grupları'' adlı makalesi okulda en iyi makale dalında ödül almıştır.TRT'de KPSS ile ilgili yapılan bir programda otorite olarak davet edilmiş olup konu hakkında sunum yapmıştır. Bizzat kaleminden çıkan ve editörlüğünü yaptığı eserler Türkiyede en çok satılanlar listesinde üst sıralardadır.2017 de Faaliyet gösterecek olan Yediiklim Kolejinin ve Organiza Sanayi bölgesindeki Bilim Teknik Koleji Okullarının kurucusudur.

   
Emrah BAYRAK
Kurum Müdürü
İletişim : bilgi@diyarbakirkpss.com

Yediiklim Diyarbakır dershanesinde İdari ve resmi işlerden sorumlu müdürdür.7 Yıldır dershanemizde görev yapmaktadır.Disipliniyle tanınan bir yönetcidir.

   
Ümit HOCA
Eğitim Bilimleri Öğretmeni
İletişim : umit@diyarbkirkpss.com

Yediiklim Diyarbakır dershanesinde Rehberlik derslerinden sorumlu öğretmenimizdir.

   
Suat Hoca
Eğitim Bilimleri Öğretmeni
İletişim : suat@diyarbkirkpss.com

Yediiklim Diyarbakır dershanesinde Gelişim ve öğrenme derslerinde 3 yıllık deneyime sahip olup ilgili alandaki soru çözme teknikleriyle öne çıkmaktadır.

   
Ferit Hoca
Anayasa Öğretmeni
İletişim : ferit@diyarbkirkpss.com

...

1 - 2 - 3« Önceki · Sonraki »

Güncel Haberler & Duyurular


Sanal Tur